Tarbimislaen | Mis see on?

Tarbimislaen on põhimõtteliselt sama nagu väikelaen, aga erineb kiirlaenust näiteks laenusumma suuruse poolest. Tarbimislaen on mõeldud kiireloomuliste tarbimisvajaduste jaoks ning selle tagasimakse tingimused on enamasti paindlikud.

Tarbimislaen on kindlalt populaarseim laenutoode Eestis ning seda pakuvad peaaegu kõik laenuandjad (pangad või finantsasutused). Tarbimislaen on tagatiseta väikelaen ning tarbimislaenu puhul pole laenuandja kindlat sihtotstarvet kirjeldanud, seega võib laenuvõtja kulutada raha nii nagu soovib.

Taotle Laenu

Tarbimislaenude tingimused

Tarbimislaenude laenusummad jäävad tavaliselt 500-10 000 euro vahele ning tagasimakseperiood on tavaliselt 6 kuud kuni 7 aastat, loomulikult olenevalt kui suur on laenusumma.

Tarbimislaenu taotledes kontrollib pank või finantsasutus ennem positiivse laenuotsuse tegemist teie kulusid, tulusid, võlgnevusi nig rahalisi kohustusi. Laen väljastatakse vaid isikutele, kellel pole maksehäireregistris võlgnevusi või liiga palju kulusid.

Üks põhilisi tingimusi, et saada tarbimislaenu, on et teil on püsiv sissetulek palga, pensioni või mõne muu toetuse näol.

Enamasti ei anta laenu alla 22 aastastele isikutele, kuid on ka laenuandjaid, kes pakuvad tarbimislaenu juba alates 18 eluaastast.

Tarbimislaen Luutarist

Luutar on Eesti suurim pandimajade kett oma 16-esindusega, mis on Tallinnas, Narvas, Paides, Tartus aga ka Valgas ja mujal. Kui soovite taotleda tarbimislaenu, vaadake kindlasti ka Luutari pakkumist nende kodulehelt.